Kontaktuppgifter

SmartPipe System Oy

Ohtolankatu 1
01510 Vantaa
Finland

Affärs-ID: 2875057-5

Frågor

010 212 2300
info@smartpipe.fi

Underhåll och installation:
huolto@smartpipe.fi

Fakturering

Operatör:
Nordea Bank Abp
BIC: NDEAFIHH
E-faktureringsadress: 003728750575

Ledning, försäljning, marknadsföring

Esa Kumpu

Verkställande direktör
+358 400 331 141
esa.kumpu@smartpipe.fi

Marco Poulsen SmartPipe System Oy

Marco Poulsen

Affärsdirektör
+358 400 604 401
marco.poulsen@smartpipe.fi

Pekka Ikäheimonen

Försäljning
+358 40 900 0011
pekka.ikaheimonen@smartpipe.fi

Hanna Kahila

Försäljning
+358 40 527 3682
hanna.kahila@smartpipe.fi

Sebastian Keso

Marknadsföring och kommunikation
+358 40 824 3538
sebastian.keso@smartpipe.fi

SmartPipe

Alexis Hjelt

Kundkoordinator
alexis.hjelt@smartpipe.fi

 

SmartPipe personnel

Poul Toft Larsen

Regionchef Danmark
+45 53341058
ptl@smartpipe.fi

Installation, underhåll, produktutveckling

Mikko Eskola

Produktutveckling, exportverksamhet
+358 50 555 0660
mikko.eskola@smartpipe.fi

Juha Kekäläinen

Installation, underhåll och teknisk expertis
+358 50 551 0070
juha.kekalainen@smartpipe.fi

Elias Poulsen

Försäljning och underhåll
+358 10 212 2300
elias.poulsen@smartpipe.fi

Panu Kotonen

Produktionschef
050 372 2843
panu.kotonen@smartpipe.fi

Joel Leino

Produktion

Vi är också involverade i evenemang

SeaTrade Cruise Global
Miami Beach, FL. USA 8.4.-11.4.2024

Interclean Amsterdam
Amsterdam, Nederländerna 14.5.-17.5.2024

Sjöfartens dag Åland
Mariehamn, Finland 23.5.2024

SMM 2024 - Den ledande internationella mässan för sjöfart
Hamburg, Tyskland 3.-6.9.2024

Fastighetsförvaltningdagar
Tammerfors, Finland 18.9.-19.9.2024

Kontakta oss via formuläret

*” anger obligatoriska fält

Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

SmartPipe System Oy

Ohtolankatu 1
01510 Vantaa
Finland

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Vi skickar ut tillfälliga utskick och du kan när som helst avregistrera dig.