Yhteystiedot

SmartPipe System Oy

Ohtolankatu 1
01510 Vantaa
Finland

Y-tunnus: 2875057-5

Tiedustelut

010 212 2300
info@smartpipe.fi

Kunnossapito ja asennukset:
huolto@smartpipe.fi

Laskutustiedot

Operaattori:
Nordea Pankki Suomi Oyj
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH
Verkkolaskutusosoite: 003728750575

Johto, myynti, markkinointi

Esa Kumpu

Toimitusjohtaja
+358 400 331 141
esa.kumpu@smartpipe.fi

Marco Poulsen SmartPipe System Oy

Marco Poulsen

Liiketoimintajohtaja
+358 400 604 401
marco.poulsen@smartpipe.fi

Pekka Ikäheimonen

Myynti
+358 40 900 0011
pekka.ikaheimonen@smartpipe.fi

Hanna Kahila

Myynti
+358 40 527 3682
hanna.kahila@smartpipe.fi

Sebastian Keso

Markkinointi & viestintä
+358 40 824 3538
sebastian.keso@smartpipe.fi

SmartPipe

Alexis Hjelt

Asiakaskoordinaattori
alexis.hjelt@smartpipe.fi

 

SmartPipe personnel

Poul Toft Larsen

Regional Manager Denmark
+45 53341058
ptl@smartpipe.fi

Asennus, huolto, tuotekehitys

Mikko Eskola

Tuotekehitys, vientitoiminnot
+358 50 555 0660
mikko.eskola@smartpipe.fi

Juha Kekäläinen

Asennus, huolto ja tekninen asiantuntija
+358 50 551 0070
juha.kekalainen@smartpipe.fi

Elias Poulsen

Myynti ja huolto
+358 10 212 2300
elias.poulsen@smartpipe.fi

Panu Kotonen

tuotantopäällikkö
050 372 2843
panu.kotonen@smartpipe.fi

Joel Leino

tuotanto

Olemme mukana myös tapahtumissa

SeaTrade Cruise Global
Miami Beach, FL. USA 8.4.–11.4.2024

Interclean Amsterdam
Amsterdam, Netherlands 14.5.–17.5.2024

Maritime Day Åland
Mariehamn, Finland 23.5.2024

SMM 2024 – The leading international maritime trade fair
Hamburg, Germany 3.–6.9.2024

Isännöintipäivät
Tampere, Finland 18.9.–19.9.2024

Maritime Fair 2024 - Aboa Mare
Turku, Finland 24.10.–25.10.2024

Ota yhteyttä lomakkeella

"*" näyttää pakolliset kentät

Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

SmartPipe System Oy

Ohtolankatu 1
01510 Vantaa
Finland

Tilaa uutiskirjeemme

Lähetämme postia noin kerran kuukaudessa. Voit lopettaa uutiskirjeen tilauksen milloin vain.